Przejdź do treści

"Marzenie jest życzeniem wypowiedzianym przez serce."

Kopciuszek

Nazywam się Asia Krukowska i jestem ekspertem w oswajaniu niepełnosprawności. Choruję na bardzo rzadką chorobę genetyczną – Trichorhinophalangeal syndrome type 1, która powoduje zmiany kostno-stawowe. Mam 24 lata, a w swoim życiu przeszłam 26 operacji i dwie radioterapie

Dzięki tym doświadczeniom powstał autorski projekt #chorujęzgłową , w którym od 2019 roku dzielę się swoją wiedzą z zakresu przygotowań do operacji, akceptacji ciała po zabiegach oraz pokazuję prawdziwe życie osoby z niepełnosprawnością w Polsce.

Inspiruję innych do podróżowania z różnego typu ograniczeniami i spełniania swoich marzeń pomimo choroby. Rozwiązuję problem braku akceptacji siebie, ciała i choroby pacjentów po operacjach.

Pokażę Ci jak żyć pełnią życia będąc niezależnym w chorobie!

Moje materiały na YouTube obejrzano 40.000 razy i pomogły setkom osób, a na TikToku tylko jednym filmem zdobyłam 1.300.000 wyświetleń!

Moją misją jest bycie ekspertką w oswajaniu niepełnosprawności oraz inspirowanie i wspieranie osób z niepełnosprawnościami w realizacji swoich marzeń. Dążę do tego, aby pokazać, że niepełnosprawność nie powinna być przeszkodą, ale może być motorem do osiągania wyższych celów. Moim celem jest tworzenie przestrzeni, w której każdy może odkryć swoją siłę, znaleźć inspirację i odważyć by marzyć bez względu na swoje ograniczenia. 

Odkryj świat bez granic i doświadcz przygód bez żadnych ograniczeń!

Dołącz do naszej społeczności i odkryj swoją siłę!